Vasaku veeru navigatsioon

Tekkis küsimus?

Kirjuta meile!

… või helista 742 2409

Tagasi lehele Määratlemata

Laupäeval, 27.aprillil toimub Tähtvere puhkepargis Metsamasinate võistlus 2019

Avaldatud: 25.04.2019

LAUPÄEVAL, 27.APRILLIL TOIMUB TÄHTVERE PUHKEPARGIS METSAMASINATE VÕISTLUS 2019

Maamess 2019 raames peetav Metsamasinate võistlus 2019 saab alguse kell 10 hommikul Tartu laululavalt, kui võistlustejatele antakse start.

Võistlusharjutused pakuvad põnevust forvarderijuhtidele ja kaasaelamisrõõmu pealtvaatajatele. Üllatusi jätkub nii võistlustulle minejatele kui ka pöidlahoidjatele. Pealtvaatajate mängus jagatakse Eesti Metsaseltsi auhindu, mängust osavõtta on võimalik kõigil pealtvaatajatel terve võistluspäeva kestel.
Võistlus viiakse läbi forvarderiga John Deere 1510E.

Kui raievõistlustest on aastatega tekkinud oma võistlussari, siis metsamasinajuhtide võistlused on Eesti alles hooogu sisse saamas. Esimene masinajuhtide mõõduvõtt – Forwarderite Kevadreiv toimus 2014. aastal Maamessi raames

Eestlased on mitmeid aastaid suurepäraselt esinenud rahvusvahelistel raievõistlustel. Täna võib juba öelda, et ka Eesti võistlejad on pääsenud maailmatasemega võistluse Forwarder World Cup finalistide seltskonda. Selle vägiteoga sai hakkama Hando Leichter ettevõttest Artiston OÜ. Nagu Eesti parimad raiemehed käivad jõudu katsumas maailma parematega, võiksid ka parimad masinamehed edaspidi saada võimaluse oma oskusi võrrelda naaberriikide osavaimate forvarderijuhtidega ja Eestis alates 2014. aastast alustada uue masinajuhtide võistlussarjaga.

Rohkem infot ja võistluste juhendid leiab siit
https://bit.ly/2L2SeGp