Vasaku veeru navigatsioon

Tekkis küsimus?

Kirjuta meile!

… või helista 742 2409

Paketid

Dendropargi retk

Dendropargi retk on koos retkejuhiga matkaelamus, mille jooksul tutvustatakse põnevamaid liike dendropargis, aga mitte ainult! Retke käigus saab ka ise nuusutada, kompida, arvata ja õppida. Retk kestab ca 1 tund ja sobiv grupi suurus on kuni 20 inimest.


Aardejaht

Aardejaht on meelelahutuslik-sportlik seiklusmäng kuni 20- lapsele Tähtvere Puhkepargi territooriumil, mis kestab ca tund aega. Sõltuvalt osalejate arvust toimub mäng kas ühes meeskonnas või mitmes, nii et meeskonnaliikmete arv on orienteeruvalt 5-7 inimest. Mängu käigus liigutakse punktist punkti erinevate vihjete abil või ülesannete lahendamise kaudu selleks, et leida üles peidetud aare. Mängu saadab kogu mängu kestel mängujuht, kes tutvustab mängu, jagab ülesandeid, jälgib mängijate turvalisust. Enne mängu läbiviimist täpsustatakse osalejate arv ja vanusegrupp ning lähtuvalt sellest kohandatakse mängu raskusastet. Mängu on võimalik läbi viia pimedas ja iga ilmaga, selleks on vajalik panna selga sobilik riietus. Aardejaht ka vene keeles!


Laste sünnipäevapakett

(kuni 20-le lapsele)
Sisaldab ca 1 tund õueseiklust “Aardejaht” ning 3 tundi saali kasutamist. Lisatasu eest on võimalus tellida kohapealne toitlustamine ja kasutada sauna.


Laste sünnipäevapakett batuudiga

(kuni 8-aastastele lastele)
Pakett sisaldab 3 tundi suure saali renti I korrusel ja täispuhutavat kilpkonna batuuti.
Lisatasu eest on võimalus tellida kohapealne toitlustamine ja kasutada sauna.


Laste sünnipäevapakett koos meisterdamisega

Sisaldab 3 tundi saali kasutust, millest tund aega on juhendatav meisterdamine.


Aardejaht koos meisterdamisega

See on laste sünnipäevapakett, milles kõigepealt toimub Aardejaht õues ja sellele järgneb 1 tund sünnipäevateemalist meisterdamist saalis. Peale seda saavad pidulised veel 2 tundi saali omapäi kasutada.