Vasaku veeru navigatsioon

Tekkis küsimus?

Kirjuta meile!

… või helista 742 2409

Siseruumid

Tunnisaun

Tartu Laululava I korruse saun on seoses täiendavate COVID-19 piirangutega SULETUD! Anname teada kui saame saunad taas avada! 

Sauna hinnas sisaldub eesruum kuni 15-le inimesele. Leiliruum mahutab korraga kuni 5 inimest, pesuruumid 6-le. Võimalik on broneerida sauna koos saaliga.


Üldsaun

Tartu Laululava I korruse saun seoses täiendavate COVID-19 piirangutega SULETUD! Anname teada kui saame saunad taas avada! II korruse saal

Saal kuni 100-le inimesele, saali tagumine osa on kasutatav black box’ina. Sisustusse kuulub tiibklaver Petrof, pingid ja lauad. Sobib konverentsideks, loenguteks, kontsertideks, tantsuüritusteks ja proovideks. NB! II korruse saali kasutamisel korraldatatakse toitlustus, sh kohvipausid saali eesruumis või kohvikus.


I korruse suur saal

Saal kuni 100-le inimesele. Sobib tantsutreeninguteks, ansambliproovideks, üritusteks. NB! Noorte (gümnaasiumiealiste) pidusid ei teenindata.


I korruse väike saal

Saal 30–35-le inimesele. Sobib sünnipäevadeks ja teisteks väiksemateks koosviibimisteks, võimalik privaatselt kasutada koos saunaga.


Saale saab rentida nii ühekordseteks üritusteks (sünnipäev, saunaõhtu jms) kui ka hooajaliseks kasutamiseks (koolitusruumid, tantsutrennid jms).
Saunade ja saalide info ja broneerimine:
tel 742 2952
mob 517 6901
e-post tahtvere@tartusport.ee