Vasaku veeru navigatsioon

Tekkis küsimus?

Kirjuta meile!

… või helista 742 2409

Korraldajale

Tartu laululaval

Tartu laululava on võimalik rentida kolmes suuruses: suur, keskmine ja väike plats. Platsid piiratakse kogu publikuala ulatuses osaliselt aedade ja lintidega. Väike ja keskmine plats sisaldavad kahte piletimüügi väravat, suur plats kolme sissepääsu. Laululava on võimalik rentida ka väiksemale seltskonnale. Sel juhul kehtib inimesepõhine hind, kuid pakutavate teenuste hulka ei kuulu siis ka kogu teenuste pakett. Kokkulepped on enne lepingu sõlmimist läbiräägitavad.

Väike plats mahutab kuni 2500 inimest, publik istub laulukaare all. Samaväärselt on võimalik kasutada raadiomaja tagust muruala. Publik istub nõlvadel, statsionaarseid istepinke ei ole.
Keskmine plats mahutab kuni 5000 inimest, publik on tavapäraselt publikualal.
Suur plats mahutab kuni 10 000 inimest istekohtadele. Suur plats on piiratud kogu laululava territooriumi ulatuses väravatest väravateni. Suure platsi ürituste ajal tavapäraseid teenuseid laululava siseruumides ei pakuta (saun, siseruumide rent, spordivahendite laenutus). Sihtasutus teavitab oma külastajaid muudatustest ürituste ajal.

Kaubandus korraldatakse laululava nõlvadel muruplatsidel ja kioskitemaja taga peasissepääsu juures, kuhu on võimalik organiseerida elekter. Võimalik maksimaalne voolutugevus 400 A, pinge 380 V, kolm faasi. Vee ja elektri jaotuskohad on näha laululava skeemil. Skeem on varustatud ka vajalike geodeetiliste mõõdistustega helitehnika paigalduseks ja lava ehitamiseks.

Laululava poolt pakutavateks teenusteks laululava rentimisel ürituse korraldamiseks on: artistide garderoobid ning tualetid siseruumides, aedade paigaldus platsi piiramiseks, prügikonteinerite paigaldus ja tühjendus vastavalt planeeritavale publikuhulgale, platsi koristus enne ja pärast üritust, elektri ja vee kasutamise võimaldamine, 63 A kaablid 120 m, kaare ja platsi üldine valgustus, parkla ja maa-alused WCd kuni 12 000 inimesele.

Platsirendi tasu ei sisalda tasuta WC-de kasutamist. Korraldaja võimaldab lisatasu eest külastajatele tasuta WC kasutamise. Ürituste puhul, mille külastajate arv jääb prognoositavalt alla 600 inimese, on WCd avatud laululava siseruumides. Samuti on lisatasu eest suure platsi üritustel esinejate toitlustuse teenindamiseks vajaminevad lisakonteinerid.

Korraldaja organiseerib kaablid, heli- ja valgustehnika, lava, korraldab piletimüügi ja lisateenuste müügi ürituse ajal ning tagab ürituse turvalisuse.

Mujal territooriumil

Üldine info ürituse korraldamiseks asub lingi all Puhkepark – Renditingimused. Elektri- ja veevõtuvõimaluse vajadusega palume pöörduda Tähtvere Puhkepargi administratsiooni poole. Samuti palume teavitada dendropargis toimuvatest üritustest.